MTBES Hakkında

Mekatronik Teknik Bilişim Endüstri Sistemleri

 

MTB Endüstri Sistemleri Hakkında

Firmamız Mekatronik Teknik Bilişim Endüstri Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti. (MTBES) kablo gruplama, plastik enjeksiyon ve montajlama sektöründe genç ve uzman kadrosu ile dinamik bir üretim yapısına sahip olup kaliteyi mutluluğunuz haline getiren bir konumdadır.

2010 yılında Çerkezköy OSB de kurulu olan Almanya merkezli Haas Group firmasının bölgemizden yatırımını taşımak istemesi üzerine, Sn. Hakan BECEREN tarafından 2013 yılında devir alınarak MTB Endüstri Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

MTB Endüstri Sistemleri olarak mevcut potansiyelinin üzerine çıkan firmamız; kablo gruplama/ tasarım çalışmaları, enjeksiyon baskı, terminal /soket üretimi yaparak kablo ve elektrik sistemleri ihracatçısı ve üreticisi konumuna kavuşmuştur.

2018 yılı itibari ile Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenen Sn. M. Talha BECEREN, Güven, Kalite, Profesyonellik ilkelerine dayanarak girdiği bu yolda; daha aktif ve dinamik bakış açısına sahip kadrosu ile faaliyet alanlarını genişleterek firmamızın şu an ki konumuna kavuşmasını sağlamıştır.

3600 m² alanda 80 çalışanı ile bölgesinde faaliyet gösteren MTB Endüstri Sistemleri;
Global bakış açısı ve sektörüne duymuş olduğu saygıyla beraber kendini geliştirmeyi adeta bir kültür haline getirerek yenilenen teknolojik sistemlere yapmış olduğu yatırımlar ile kaliteli üretimin önemini her daim paydaşlarına sunmaktan mutluluk duymuştur.

Müşterilerimizin birer iş ortağımız olduğunu unutmadan ve kalite standartlarının sağlanması açısından ISO 9001/2015, İSO 14001/2015 belgesini bünyemize dâhil ederek sürekli güncel tutmaktayız.

Hizmet verdiği ana sektörler;
Beyaz Eşya Sektörü (Televizyon, Kahve makineleri, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Kurutma makinesi, Bulaşık makinesi, Fırın vb. kablo grupları üretimi)
Isıtma Sistemleri & Soğutma Sistemleri Sektörü (Kombi, Klima, Termosifon, İnfrared ısıtıcılar vb. kablo grupları üretimi)
Otomotiv Sektörü (Sensör lambaları, Stop lambaları, Sinyal lambaları, Emniyet kemerleri kablo grupları üretimi)
İş & Tarım Makineleri Sektörü (Traktör, Çim biçme makineleri kablo grupları üretimi)
Oyuncak Sektörü (Akülü ve elektrikli oyuncaklar, vb.)
Diğer Sektörler (İnşaat Makineleri, Aydınlatma, Demir Çelik ve Cam Sanayi, Raylı Taşımacılık & Madencilik, Sağlık, Gıda, Gemi İnşası, Makine ve Elektrik Sanayisidir)

Firmamız Türkiye’de yerli sermaye ile bu sektörler üzerinde kullanılan tüm kablo gruplarını profesyonelce üretmektedir. Asıl iş ortaklarımız olan değerli çalışanlarımızın sağlıklı çalışma koşulları ve kendilerini güvende hissettikleri bir ortam için OHSAS18001 belgesini de bünyemize dâhil etmeyi planlıyoruz.

MTBES Ekibi Toplu :ekim Fotoğraf

MTB Endüstri Sistemleri

MTBES, yenilikçi çözümler ve mükemmel hizmet kalitesiyle bilinen bir şirkettir. Sektördeki deneyimimiz ve tutkumuzla, müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.
MTBES Toplantı Odası
Neden Biz?
Misyon & Vizyon

MTB Endüstri Sistemleri, bölgesinde 3600 metrekarelik bir alanda 80 çalışanıyla faaliyet gösteren bir şirkettir. Küresel perspektifi ve endüstriye olan derin saygısı ile şirket, sürekli kendini geliştirmeyi bir yaşam tarzı haline getirir. Teknolojik sistemlere sürekli yatırım yaparak, kaliteli üretimin önemini paydaşlarına sunmaktan gurur duyar.

Farklılık Yaratan Kültür

MTB Endüstri Sistemleri, fark yaratan bir kültürü benimseyerek sektörde öne çıkıyor.

Teknolojiye Yatırım

Şirket olarak, yenilikçi teknolojilere sürekli yatırım yaparak kalite standartlarını yükseltiyoruz.

Küresel Perspektif

MTB Endüstri Sistemleri, dünya genelindeki gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası arenada saygıyla anılıyor.

Paydaş Odaklılık

Şirket, paydaşlarının ihtiyaçlarını ön planda tutarak mükemmel üretim ve hizmet sunmayı amaçlıyor.

Profesyonel MTBES Üretimi

MİSYONUMUZ

Etkinliklerimiz, genç, dinamik kadromuz ve şeffaflık ilkemiz sayesinde, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye katkı sağlama hedefimizi sürekli ve net bir şekilde artırmaya devam ediyoruz. Bu misyonu gerçekleştirirken, kaliteyi, inovasyonu ve sürdürülebilirlik ilkelerini temel alarak her etkileşimimizde daha fazla değer yaratmayı taahhüt ediyoruz.

MTBES Üretim Alanı

VİZYONUMUZ

Kurumsal bir kimlik kazanarak lider konumda yer almak.
Ülke ekonomisine katkı sağlayan yerel ve uluslararası projelerle döviz girdisi sağlamak.
Otomotiv, beyaz eşya, ısıtma soğutma, savunma sanayi ve özel üretim, makina sektöründe iç ve dış pazara yönelik kablo donanımları üretmek.
Kalitesi kabul gören, güvenliği ve yaklaşımlarıyla seçkin bir şirket konumuna ulaştırmak.

1 +

yıllık deneyim

1 +

mutlu müşteri

1 +

ortak çalışma

1 +

kaliteli ürün